O firmie

Meble na wymiar Wałbrzych – tworzone z pasją

Czasami najlepsze pomysły rodzą się w najmniej oczekiwanych momentach naszego życia. Od zawsze pasjonowała mnie praca z drewnem, z którego znając techniki obróbki tego materiału, można stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Jedyne co nas ogranicza, to wyobraźnia.

Wydarzeniem, które zainspirowało nas do założenia własnej firmy, która nie tylko będzie sprzedawać nowoczesne meble ale przede wszystkim będzie je projektować i produkować, był zwyczajnie zapowiadający się remont naszej wiekowej kuchni, którą to odnowiliśmy własnoręcznie. W latach osiemdziesiątych, sytuacja w Polsce powoli zaczynała się zmieniać, jednak niewiele było firm w tamtym czasie, zajmujących się realizacją mebli na wymiar. Zupełnie osobną kwestią był znikomy dostęp do materiałów, technologii jak i maszyn.

Pierwsze meble zrobiliśmy dla najbliższych i przyjaciół, których marzeniem była kuchnia z prawdziwego drewna, z nowoczesnymi frontami – wykonana na wymiar. Z czasem pasja przerodziła się w sposób na życie. Dziś projektujemy i produkujemy meble oraz zabudowy kuchenne, meble biurowe, hotelowe, lady recepcyjne, garderoby oraz szafy z systemem drzwi przesuwanych w niemieckiej technologii raumplus meble do sypialni oraz drzwi wewnętrzne.

Zajmujemy się w Wałbrzychu, Świebodzicach, Świdnicy – głównie realizacją mebli nietypowych, na wymiar – projektowanych według indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nowoczesny park maszynowy, rozbudowane zaplecze produkcyjne oraz doświadczenie naszych pracowników pozwala nam na realizację zleceń zarówno dla klientów indywidualnych, jak i zamówień do obiektów użyteczności publicznej.

Naszym głównym atutem jest elastyczność, dzięki czemu nie ma dla nas projektów nie do wykonania – są tylko takie, na które potrzebujemy więcej czasu.

Marek Simkiewicz
Właściciel Eurostyl

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon meblowy i zobacz co możemy Ci zaoferować.